Czy wydatki na usługi IT ponoszone w ramach grupy bezpiecznie zaliczysz do kosztów podatkowych?

Przedsiębiorcy należący do międzynarodowych grup, często kupują towary czy usługi od podmiotów wchodzących w skład grupy. Powstaje więc pytanie, koszty usług IT ponoszone przez podatnika na rzecz podmiotu powiązanego, podlegają ograniczeniom wynikającym z art. 15e ustawy o CIT?

Jeśli jesteś subskrybentem publikacji Koszty Podatkowe w praktyce
zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła

Zapomniałeś hasła ?

kliknij tutaj

Zostań subskrybentem publikacji Koszty Podatkowe w praktyce

ZOBACZ OFERTĘ